🔥Запрошуємо на другий потік авторського винного інтенсиву по винах «Винний експерт за уїкенд» під девізом “менше води — більше вина”, де ви за 2 дні ви отримаєте найголовнішу та найякіснішу інформацію про сучасні вина та винний світ.
Також ви отримаєте практику дегустації, навчитеся розрізняти смаки та аромати у келиху та скуштуєте найхарактерніші вина планети Земля.

🍷Так, ви зможете зробити це не за декілька місяців, а за 2 дня, бо курс спеціально розроблено спеціалістами, які знаються як на теорії, так і на практиці.

❓Чому ми впевнені, що це реально?
Тому що сумарний стаж викладання цих лекторок — понад 30 років, а кількість навчених за цей час людей — більше ніж 7000. При цьому щонайменше третина учнів цих лекторів зараз працює у ресторанах України або навіть виготовляє вина. І точно всі ці 7000 людей вміють обрати, оцінити та насолодитися пляшкою гарного вина!

❓Хто ці лекторки?
🍷Маша Скорченко — винороб з міжнародним досвідом, працювала на виноробнях України, Франції, США, Нової Зеландії. Співзасновник Just Ferment It
Має рівень WSET3.

🍷Євгенія Ніколайчук — перша українка, що отримала міжнародну кваліфікацію WSET4, співвласниця мережі винних барів Like a local’s wine bar.

🍷Аліна Тенетка — винороб з міжнародним досвідом, працювала в Україні, Німеччині, США, Новій Зеландії, отримала ступінь PhD of Enology. У минулому викладачка Національного університету харчових технологій. Співзасновник Just Ferment It. Має рівень WSET3.

🍷Анна Євгенія Янченко — найвпливовіший винний блогер України, засновник проєкту Сомельє в зелених штанях та Wild Wild Wine. Має рівень WSET3.

❓З чого складається та як проходить навчання?

👉🏼Зосередьтеся, це НЕ скорочений курс, це справжній інтенсив.
👉🏼Увесь уікенд ми будемо куштувати, аналізувати аромати та використовувати наш мозок на 1000%
👉🏼Все для того, що за 16 годин ви раз і назавжди зрозуміли, що таке вино.
👉🏼Працювати буде складно, але дуже весело, ми це обіцяємо!
Докладніше розклад тут (але не лякайтесь, ми про все подбали!): https://telegra.ph/Vinnij-ekspert-za-uіkend-12-10

❓Що ми обіцяємо?
👉🏼Ці два дні навчать вас обирати, цінувати та аналізувати вина!
👉🏼Ці два дні змінять ваше життя на краще!
🔥Можливо, це буде найефективніший уїкенд 2020!

😳Так… ми не можемо обіцяти, що відтепер ви витрачатимете на вино менше, але відтепер задоволення ви точно отримаєте набагато більше!

Вартість навчання 6000 гривень.
🔥Для тих, хто встигне до березня 2020 діє спеціальна ціна 5500 гривень!
🔥 Для тих, хто приходить удвох діє також спеціальна ціна — 10500 гривень!
🔥 А якщо ваші знайомі були студентами першого курсу, то перепитайте їх про робочі зошити — там є спеціальний аркуш-знижка))))
👉🏼Реєструйтеся, бо ви того варті!
https://forms.gle/sfJEvLRR3nocmG989

Деталі за посиланням.