JAH RASTAFARI!

Добра звістка для всіх, хто шанує та любить JAH!
Зірки та шишки вказали точні координати – час і місце святкування світлого свята
РАСТАМАНСЬКОГО НОВОГО РОКУ 2020.

У цей особливий день, суботу 18.01.2020, в столичному клубі Мезанін відбудеться легендарна вечірка, на яку чекають щороку і дорослі, і малі. В затишному серці Києва – Подолі – буде справжня спека посеред зими, адже на танцпол запрошують провідні виконавці української реггі та дабової сцени! Тут живе виконання, діджітал, танці та веселощі забезпечені.

Цей Растаманський Новий Рік поставив рекорд за кількістю живих реггі гуртів:

На вас чекає сюрприз від ОлександраТравнікова !!!!. Зустрічайте новий проект Lanka! Це «нова кров» українського реггі, яку стовідсотково варто зацінити ПЕРШИМИ!!

Повний розслабон під гнучкі, солодкі та текучі мотиви гуртів Афродізіак та Zвуки Zемлі нагадають вам, що таке теплий пісок в дредах та морський прибій на шкірі.

За участі RAsSvet – зустрінемо світанок та покладемо край війнам та непорозумінням.

Веселі хулігани та фактичні батьки-засновники української реггі сцени гурт PROPERGANJA – також з нами у цей вечір, та ще й в компанії неймовірих VJ-set LOYKO. Таке пропускати просто заборонено!
https://www.facebook.com/groups/properganja/
https://www properganja.io.ua
https://www.facebook.com/properganjaPG/
https://www.youtube.com/watch?v=BtTQdA7cN9o

Також приємно та смачно буде послухати хіп-хопчик WEST44, які вже непогано зарекомендували себе на Марші Свободи.
Під драйвові ритми Dub Splash Sound танцюють навіть глухі, адже цю саундсистему, єдину в Україні, чутно шкірою та внутрішніми органами – повний масаж забезпечено! Взувайте лишень чоботи позручніше!

Якщо залишитеся «живими» від таких «пушок», Даб сесія від корифеїв вінілу Dubmasta та Boochyaman вас підживить ще! Ці хлопці одного разу зустрілися, щоб їх близнюкове полум’я тішило та лікувало всіх, хто бував, є та буде на їх виступах.

Танцювальну частину цьогорічного раста-марафону підтримає та підсилить супер-оріджінал-раста-діджітал Sasha Dog, під сет якого годен буде танцювати навіть ледачий!

ТВОРИМО ЛЕГЕНДУ РАЗОМ!
Ця вечірка вже 20 років є візитівкою
Українського Раста Руху!

Старт – 22-00
Фініш – 06-00

Вартість квитків:
Передоплата: 150 грн – перші 50 квитків, 200 грн – 100 квитків
В день свята: на вході – 250 грн, після 00-00 – 300 грн