Уяви ласкаве весняне сонечко, відчуй величезний ліс, який просинається… Навколо співають пташки, на фініші наливають духмяне пиво… СТОП! Яке пиво? На якому фініші? – Крафтове пиво на фініші нашого Першого Київського Пивогону! 25 квітня 2020 BeerZ Running Club вирішили об’єднатись з Craft Beer Fest та провести неймовірний, спортивний, веселий крафтовий Забіг! З крутими медальками та смачним пивом для кожного фінішера! У нас можна все – і пробігтись, і випити, і відкрити світові свою внутрішню дитину, вдягнувшись у тематичний веселий костюм 🙂

Цікаво? Тоді лови деталі:
Час: 25.04.2020, 13:00
Місце: ВДНГ – «легені столиці», величезна зелена територія з різноманітними розвагами для всіх і кожного. Craft Beer Fest – свято, на якому збираються найкращі пивовари з усієї України, щоб кожен особисто міг оцінити їхній талант та майстерність.
Дистанція: одне коло довжиною 5 км, без набору висоти та з переважно рівною поверхнею. Ти вирішуєш – чи встановлювати бігові рекорди, чи просто прогулятись до фінішу. Ми ж гарантуємо чисте повітря весняного лісу та святкову атмосферу на фініші!

Учасники, які зареєструвались на забіг, отримають:
— Стартовий номер, який потім можна з гордістю повісити у себе в квартирі.
— Багатофункціональну медаль фінішера (запевняємо, нею можна буде не тільки хизуватись друзям).
— Фінішне пиво! Учасникам, яким ще не виповнилося 18 років, потрібно буде привести з собою повнолітнього (треба ж комусь насолодитися чесно заробленим призом).
— Спеціалізований бокал для дегустації крафтового пива.
— Подарунки від партнерів Забігу.
— Особливі «плюшки» за найкращі тематичні костюми.
— І головне! Вхід (хоча, правильніше сказати, «вбіг») на Craft Beer Fest – а це можливість продовжувати дегустацію найкращих сортів пива, великий фуд-корт, розваги та цікава програма!

Трек дистанції та інші деталі – в Регламенті та подальших публікаціях на сторінці заходу в соціальних мережах.

Реєстрація — за лінком: https://vseprobegi.org/race/1358

Подробиці тут.