Італія…і одразу в уяві виникає келих у руці з добірним вином. Правда?

Тоскана, Пьємонт, Венето, Сицилія…Гайз, ви 100% чули про ці регіони виноробства. А як щодо вина з регіону Абруццо? Чи вина з сорту винограду Тінтилія, що вирощують у регіоні Молізе? І чи знали ви, що нерелло маскалезе — це не просто красиве словосполучення, а автохтонний сорт червоного винограду, що росте на схилах вілкану Етна?
В шоці? Ми теж) Та саме це і є та непопсова Італія, про яку ми говоритимемо 10 березня на нашій дегустації. Ну і куштуватимемо, звісно)

Не секрет, що завдяки теплому клімату, пом’якшення морем і горами, грунтам, італійські вина вирізняються своєю елегантністю, жвавістю і непідробною оригінальністю.
Трохи історії, піпл.
Італія має чотирьохтисячолітньої історію виноробства і виробляє чверть світового вина. Здавна вино було тут справою місцевою, навіть сімейною. Кожен з регіонів спеціалізувався на якихось своїх винах, випускаючи їх для себе. В останні роки відбулися серйозні зміни у ставленні до вина і практиці виноробства. Кращі винороби з усього світу з ентузіазмом експериментують з нетрадиційними ідеями, сортами і методами.

Отже, гайз, велкам всі, хто хоче познайомитись з винами Італії, які не тільки не так легко знайти на полицях магазинів та винотек, а які ще й 100% здивують вас своїм смаком.

Отже, 10 березня разом з Андрієм Грибом у нашій Винотеці будемо дегустувати такі автохтони:
Cantina della Vernaccia Benas Vermentino di Sardegna DOC
La Valentina Pecorino IGT Colline Pescaresi
Cantine Colosi Passito Sicilia IGP Terre Siciliane
Claudio Cipressi Macchiarossa DOP Tintilia del Molise
Pietradolce Etna Rosso

Ти з нами?

Що: Дегустація вин «Непопсова Італія»
Коли: 10.03.2020 о 19:00
Де: Винотека Бібліс, вул.Цитадельна,6/8
Вартість: 300 грн ( бронювання по повній передоплаті)
Кількість місць обмежена. То ж не зволікай і бронюй місце за тел: 050 423 84 76

Подробиці тут.