Усім привіт!
Наступного тижня, а саме 04.03.2020 на вас чекає дивовижна дегустація шампанського.

Один з найстаріших Шампанських Домів, «Lanson» був заснований ще у далекому 1760 році Франсуа Деламотте, суддею з Реймса. Його наймолодший син Ніколя-Луї Деламотте, лицар Мальтійського ордену, у 1798 році успадкував справу батька і зробив Мальтійський хрест символом своєї компанії. У 1828 році після смерті Ніколя-Луї Деламотте керівництво маєтком запропонували партнеру та близькому другу сім’ї Жану-Батісту Лансону. Основний акцент робиться на витримці шампанського у погребах впродовж 3 років (а вінтажних – 5 років).
В арсеналі компанії виноградники з найвищими класифікаційними ознаками Premier Cru і Grand Cru, які забезпечують високоякісну сировину для виробництва шампанського. Компанія має у власності унікальну енотеку марочних і раритетних вінтажів, яка знаходиться в Реймсі, самому серці регіону Шампань.

Дегустаційний лист:
1) Lanson Black Label Brut
2) Lanson Rose Label Brut
3) Lanson Gold Label Brut
4) Lanson Extra Age Brut

Отож дегустація проходить тільки для наших партнерів. Кількість місць обмежена. Відвідування ОБОВ’ЯЗКОВО за попередньою реєстрацією. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів WTeam!

Подробиці тут.