1 лютого «Брати Гадюкіни» презентують альбом «Сміх і Гріх» в Docker Pub!

Перша презентація альбому в Києві призвела до шаленого аншлагу, і тому, на численні прохання шанувальників, музиканти вирішили зіграти ще один концерт!
7 нових пісень, а також всім відомі улюблені хіти «Файне місто Тернопіль», «Наркомани на городі», «Було не любити», «117 стаття», «Звьоздочка моя», «Дівчина з Коломиї», «Жовті стрічки», «Карпати» та багато інших прозвучать в стінах Докера 1 лютого.

Варто зазначити, що Брати Гадюкіни подорослішали. У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій — на презентації будемо розбиратись, що і як:)

Учасники гурту поділилися думками про новий альбом:
Ігор Мельничук:
«Шо тут говорити? Просто слухайте. Маленькі історії про велику Любов. До вас.»

Павло Крахмальов:
«Уявіть, що Сміх і Гріх — це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жизнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас.»

Михайло Лундін:
«Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку.»

Про гурт «Брати Гадюкіни»:
Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.
За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів. Шостий альбом «Сміх і Гріх» вже доступний для прослуховування онлайн:

Youtube — https://bit.ly/33IETHf
Apple Music — https://apple.co/2YgLnMz
Google Play — https://bit.ly/383FMO7
Sportify — https://spoti.fi/2rT7tbM
iTunes — https://apple.co/2Li9ULS
Deezer — https://bit.ly/2sES6nD

Квитки: https://docker.com.ua/gadyukiny/
Дізнатися інформацію і забронювати столик:
050 358-55-13; 044 537-13-40
Київ, Богатирська, 25